Skočiť na hlavný obsah

ATOLLON pro řízení obchodu

Řízení obchodu

Dodáváte nejlepší produkty a služby a ve stejně vysoké úrovni chcete udržet kontakt se všemi potenicálními zákazníky. Chcete zvýšit produktivitu práce celého obchodního týmu, jelikož kvalitní obchodníci se nehledají snadno a nejsou zadarmo. Chcete zapojit do obchodu klíčové odborníky ve firmě. Chcete snadno vytvářet profesionální cenové kalkulace. Chcete mít veškerá data o zákazníkovi na jednom místě. Nechcete, aby vám unikl jediný obchodní případ. Nevidíte smysl trávit čas nad zbytečným reportováním.

Buďte blíže vašim zákazníkům

Vaše schopnost prodávat je závislá na vaší znalosti zákazníka. Finanční i nefinanční data o zákazníkovi na jednom místě usnadňují produktivnější obchodní konverzaci. Obchodník je díky tomu relevantnější a kvalifikovaně komunikuje se zákazníkem, stávajícím i potenciálním.

Automatizujete veškerou rutinu

Zaměřte se na poskytování hodnoty zákazníkovl a rutinu nechte automatům. Od importu poptávek z webu, přes automatizovanou evangelizaci zákazníka, automatické zasílání upozornění na schůzku, distribuci zápisů z jednání, až po tvorbu dokumentů v designu vaší firmy.

Pomůžeme vám zůstat unikátní a odlišit se od konkurence

ATOLLON disponuje bezkonkurenčními vlastnostmi - zjednodušuje obchodní proces v kontextu celé vaší firmy a umožňuje na počkání tvořit vaše vlastní aplikace. Díky ATOLLONu získáte přesně ty aplikace, které potřebujete pro řízení celého životního cyklu zákazníka.

Žádná data nebudete zadávat 2x

ATOLLON disponuje širokou řadou synchronizačních nástrojů na nejběžněji používané účetní, mzdové a skladové systémy. Díky ATOLLONu nikdo nebude žádná data ve firmě zadávat duplicitně a obchodníci z účetního systému získají důležitá data pro jednání se zákazníkem.

Úspěšné obchodní firmy

E-maily

Žádná poptávka vám nezapadne. Do konverzace se snadno zapojí kolegové z jiných týmů. Díky šablonám zvýšíte svou produktivitu. Konverzaci se zákazníkem vždy najdete tam, kde by měla být (ve složce obchodního případu).

Volání

Akcelerujte telefonický kontakt - pomocí integrovaného nástroje “Call centrum” určeného pro zvýšení produktivity práce obchodníků si můžete každý den vyhradit hodinku soustředěného volání. Neřešíte nic jiného než telefonáty - jeden za druhým, bez ohledu na fázi zákazníka a typ obchodního případu. Volání se pro vás stane zábavou.

Schůzky

Koření oživující každý obchodní vztah. Díky vazbě na kontext obchodního případu vždy naleznete na 1 klik potřebné podklady. Atollon vám pomůže s profesionální péčí o proces přípravy schůzky. Vaše události díky obousměrné synchronizaci s mobily (pomocí CalDAV) nezapadnou. Na klik připravíte zápis z jednání, který je okamžitě k dispozici pro zaslání zákazníkovi nebo jako podklad pro rozvoj obchodu.

Obchodní případy

Neunikne vám jediná příležitost. Přehledná tabulka s obchodními případy vám pomůže zaměřit se na ty obchodní případy, které je aktuálně potřeba řešit. Dle stavu, hodnoty příležitosti, aktivity potenciálního klienta nebo indikace dalšího kroku. Je to váš nástroj absolutního soustředění se na výsledek.

Cenové kalkulace

Snadno vytvoříte a zašlete jednoduchou cenovou kalkulaci zakázky - ať už z položek obchodního případu nebo jednoduše ad-hoc. Připravené tiskové šablony si můžete upravit na míru, vzorem může být i šablona vytvořená v MS Word, klientovi jí však můžete poslat v PDF.

Automatizace

E-mailové kadence, automatické reporty, e-mailová upozornění na základě událostí. Jakákoli obchodní rutina je snadno automatizovatelná, aby se obchodník mohl soustředit výhradně na prodej a poskytování hodnoty zákazníkovi.

Reporting

Automatizujte obchodní reporting. Místo toho, abyste trávili zbytečný čas administrativou, obchodujte. Obchodní reporty za vás vytvoří ATOLLON díky tomu, že v něm pracujete (posíláte e-maily, telefonujete, vytváříte zápisy ze schůzek).

Případové studie

Jak pomáháme řídit obchod a servis ve firmě prodávající zemědělskou a komunální techniku

Atollon sjednotil naše procesy a oddělení obchodu a servisu kolem zákazníka, zakázek a evidence techniky.

Nikol Hejlíčková
Marketing Manager společnosti MALCOM

Jak jsme se stali obchodním partnerem pro Czech Aviation Training Centre (CATC) - největší českou školu pro piloty

“Nasazení Atollonu nám umožnilo sjednotit jednotlivé profesní a specializované týmy napříč společností a zároveň významně zrychlit proces průchodu, zpracování a vyřešení každého typu obchodního případu napříč firmou, přičemž z tohoto zlepšení profituje v konečném důsledku především zákazník.”

Kateřina Unzeitig
superuživatel Atollonu