Skočiť na hlavný obsah

Platforma

Customer Success Platform – revoluční pohled na CRM

Automatizujte procesy týkající se zákazníků a maximalizujte jejich, a tím i svůj úspěch

Komunikace

Lead management

Obchod

Realizace

Servis a podpora

Manažerské finance

Business Intelligence

Vaše kotva v digitálním oceánu

Vstupte do Digitálního věku bez obav! Díky předpřipraveným komponentám a integracím může být cesta k digitalizaci vašeho byznysu překvapivě rychlá, snadná a cenově dostupná.

Integrace aplikací týkajících se zákazníků

Počínaje veškerou komunikací přes lead management, obchod, realizaci zakázek, servis, finance a controlling až po plánování a vyhodnocování výkonnosti. Tohle všechno pro vás shromáždíme v jedné jediné přehledné aplikaci.

Platforma na podporu online byznysu

Atollon je navržen s důrazem na automatizaci prodeje výrobků a služeb i na online realizaci zakázek. Podporuje stovky integrací s dalšími aplikacemi, které vám umožní naplno digitalizovat váš byznys.

Návrh customizovaných aplikací bez nutnosti vývoje

Dokonce i v těch největších a nejsložitějších organizacích jsme schopni vyřešit problém digitalizace procesů pouhou konfigurací vlastností systému. Atollon je platforma, která vám umožní vytvořit si vlastní CRM za zlomek ceny zakázkového vývoje.

Úvodní konzultace zdarma

Líbí se vám představa, že úspěch vašich zákazníků nemusí být věcí náhody či mimořádného individuálního úsilí, ale může být plánován a řízen? Pak máme mnoho společného. Neváhejte nás kontaktovat a pojďme z toho vytěžit maximum.

Mám zájem o bezplatnou konzultaci

Platforma pro lídry ve svých oborech

Milujeme výzvy a projekty, které pomáhají našim zákazníkům uspět. Atollon se nejvíc hodí pro malé a střední podniky z oblasti obchodu a služeb, které mají silnou vizi. Není náhoda, že pro každý z klíčových firemních procesů (komunikace, lead management, obchod, realizace, servis, finance a business intelligence) máme v zákaznickém portfoliu společnost, která představuje jedničku ve svém odvětví. Jinými slovy Atollon dnes využívá osm lídrů trhu. K našim klientům patří největší česká letecká škola, největší tuzemská stavební společnost, největší průmyslová skupina, největší zbrojní firma, největší český dodavatel alternativních pohonných hmot, TOP digitální agentury, renomované účetní kanceláře a přední personálně-poradenské společnosti.

Čtyři kroky k vyšší produktivitě a lepším výsledkům

1.
Začít je třeba pořádným úklidem

Chytrá datová struktura

Prostudujeme si vaše procesy a ukotvíme je v jednoduché struktuře. To usnadní život lidem i strojům ve vaší firmě, kdykoli budou potřebovat přístup k příslušným datům – třeba za účelem analýzy nebo reportu.

Veškerá data se zadávají do systému pouze jednou

Nezáleží na tom, jak velká a složitá je vaše organizace. Data ze všech aplikací a ode všech uživatelů se okamžitě po svém zadání automaticky propíšou do všech částí systému napojených na API. Ani vy ani vaši kolegové tak příslušné informace už nikdy nebudou muset vyplňovat znova.

Online přehled aktivit celé organizace

S Atollonem získáte nástroje usnadňující vzájemnou spolupráci týmů napříč celou firmou. Události a procesy ve společnosti jsou nahlíženy optikou zákaznického a firemního top managementu, což poskytuje dostatečný odstup pro vytvoření celkového obrazu.

2.
Automatizace rutinních úkolů

Integrované workflow

Automatizujte všechny navazující procesy, zvyšte pružnost svého call centra, automaticky přikrmujte akvizici leadů a popožeňte úkoly, které se zasekly.

Workflow pluginy na zakázku

Potřebujete automatizovat velmi specifický firemní proces, se kterým si žádné krabicové řešení neporadí? Žádný problém! Zvládneme automatizaci i těch nejsložitějších úkolů.

3.
Využití dat k růstu společnosti a správným rozhodnutím

Robustní reporting

Přesná čísla a měření podstatně zvýší vaše šance na dosažení lepších výsledků. Atollon vám umožní měřit a reportovat s libovolnou frekvencí, aniž by k tomu byl nutný dodatečný zásah lidské ruky.

Automatické týdenní reporty

Máte výkonnostní čísla, která potřebujete často prezentovat osobám s vlivem na výsledky? Připravíme týdenní reporty, které sednou na míru potřebám vašeho byznysu.

Integrovaná business intelligence

Změřte dopad svých aktivit nebo porovnejte stanovené cíle s realitou. A to kdykoliv budete potřebovat, s využitím mnoha různých úhlů pohledu.

4.
Integrace zákazníků do vašich firemních procesů

Těsné propojení s webem

Integrace vašich online aktivit s Atollonem vám umožní sledovat doslova každý krok vašich zákazníků na internetu a dle toho jim nabídnout služby odpovídající jejich aktuálním potřebám.

Zákaznický portál

Vytvořte si virtuální prostor pro spolupráci se svými zákazníky, v němž můžete sdílet data, úkoly nebo aktualizované informace o svých službách.

Online formuláře

Navrhujte a rozesílejte dotazníky i další formuláře přímo z Atollonu, abyste mohli získané informace ihned promítnout do obchodních procesů či kvality služeb.

Motor vašeho firemního růstu

Mobilní a produktivní uživatelské rozhraní

Intuitivní uživatelské rozhraní

Data jsou uložena v chytře navržené struktuře a jejich zadávání do systému vyžaduje minimální úsilí.

Mobilní přístup k informacím

Aplikace běží na Mac OS X, desktopových aplikacích pro Windows i na tabletech s Androidem a iOS. Kalendář je dostupný i offline s využitím CalDAV a e-mail můžete obsluhovat pomocí mobilní webové aplikace.

Atollon poroste spolu s vaším byznysem

Řešení pro holdingy

Atollon vnese řád i do organizací holdingového typu sdružujících větší množství firem.

Finance ve více měnách

Atollon pomůže v regionech s vícečetnými měnami a zautomatizuje převody částek.

Vícejazyčné řešení

Atollon funguje nezávisle na územních a jazykových omezeních. Je optimalizován pro práci se vzdáleným přístupem klidně i z druhé strany oceánu.

Co Atollon není

Atollon není účetní ani mzdový systém

Lze ho ale snadno integrovat s řadou nástrojů tohoto typu, jako jsou Xero, Helios, Pohoda, Money S3, ABRA Flexi, Byznys apod.

Atollon není systém pro správu skladových zásob nebo výrobu

Atollon obsahuje pouze základní informace o skladových zásobách. Za účelem pokročilejší logistiky ho lze napojit na specializované ERP systémy, z nichž může čerpat informace o pohybu zboží.

Chcete akcelerovat růst svého byznysu? Vyzkoušejte si Atollon nanečisto!

Testovací verze Atollonu zdarma