Skočiť na hlavný obsah

Týmový e-mail

Týmový e-mail

ATOLLON propojuje lidi, data a procesy kolem zákazníků a zakázek, zejména s pomocí kvalitní a včasné komunikace - mezi lidmi v rámci firmy a se zákazníky. Žádný e-mail díky ATOLLONu nezapadne a dostane se včas k odpovědným lidem. Úzce integrovaná komunikace mezi týmem ve firmě a zákazníky vytváří podpůrné prostředí pro kvalitně poskytované služby vaší firmy.

Propojujeme vaše týmy s vašimi zákazníky

Všichni - od obchodníků, přes podporu, až po fakturanty - ať už byli nebo nebyli součástí všech jednání, dostanou velmi snadno možnost se seznámit s historií vztahu se zákazníkem a celá firma dostane šanci vystupovat jednotně a profesionálně.

Sdílíme firemní komunikaci napříč firmou (pravidlo “Kontextové komunikace”)

  • Komunikujeme snadno v kontextech - složkách odpovídajících business procesu firmy (kontakt, obchodní případ, projekt, servisní aktivita, objednávka, apod.)
  • Firemní e-maily patří firemním týmům, nikoliv pouze individuálnímu uživateli, kdokoli (s patřičnými přístupovými právy) může v daném kontextu na komunikaci navázat

Komunikujeme včas a důsledně reagujeme na požadavky (pravidlo “Zero inbox”)

  • Komunikační úkoly je potřeba řešit co nejdříve, na konci dne by neměly žádné zbývat
  • Komunikaci, kterou není možné vyřešit ihned (do 5 minut), je potřeba proměnit na úkol nebo proces (požadavek na obchod, servis, apod.)

Komunikujeme jednotně napříč firmou (pravidlo “Jediný e-mail ve firmě”)

  • Eliminujeme duplicity a vícenásobné řešení stejného problému, díky tomu žádný požadavek zákazníka nezapadne
  • E-mail s požadavkem zákazníka je ve firmě jen jednou, celá firma přistupuje ke stejné informaci a díky tomu reaguje jednotně a pouze tou/tím členkou/členem týmu, které/ho se daná informace týká

Hvězdy zákaznické péče