Skočiť na hlavný obsah

Realizace zakázek

Realizace zakázek

Kvalitní výsledky jsou podstatou zdravého vztahu se zákazníkem. S nástroji pro sledování a řízení realizace zakázek a projektů zajistíte konzistentní výsledky vaší činnosti. Nezapomenete na důležité kroky při odevzdávání, udržíte dokumentaci zakázky (včetně fotografií) na jednom místě a nepropásnete důležité termíny. Měřením času lidí na projektu zlepšíte svojí schopnost na zakázce neprodělat.

Informace na jednom místě, dostupné odkudkoli

S ATOLLONem získáte přehled nad realizací zakázek v celé firmě, přitom postihnete i informace mezi řádky (nebo čísly). Na rozdíl od běžného informačního systému, který se na zakázku dívá transakčně (náklady, výnosy, termíny), ATOLLON umožňuje zapojit celou firmu do realizace díky nástrojům pro spolupráci.

Váš švýcarský nůž pro hladkou realizaci

Kdykoli potřebujete další nástroj pro realizaci zakázek nebo sledování a řízení projektů, sáhnete si do knihovny komponent ATOLLONu pro pomoc. Paleta je rozsáhlá, od nástrojů pro spolupráci (komunikace, úkoly, dokumenty, kalendář, formuláře) až po tvrdá data (rozpočty, výkazy práce a výdajů, plány, objednávky, faktury).

Digitalizujte vaše unikátní procesy

Pomocí ATOLLONu si na řízení zakázek snadno vyrobíte vlastní aplikaci, která přesně vyhoví potřebám jak samotnému procesu řízení zakázky, tak jednotlivým rolím pracovníků. Vlastní formuláře, přehledy, komponenty projektu, workflow i pokročilý reporting.

Co neměříte, neroste

Kromě běžných pohledů na ziskovost, zahrnující manažerský controlling zakázky propojený s vaším účetnictvím je možné analyzovat měkká data - komunikaci, úkoly, plány, apod. Pomocí nástroje ATOLLON Business Intelligence budete moci plánovat libovolné měřitelné kritérium a porovnávat se skutečností, což vám umožní řídit firmu na základě dat.