Přejít k hlavnímu obsahu

CRM pro přední dodavatele zemědělské a komunální techniky

CRM pro přední dodavatele zemědělské a komunální techniky

Jako dodavatel zemědělské a komunální techniky chápete, že je důležité poskytovat svým zákazníkům vynikající služby. V dnešním rychle se rozvíjejícím odvětví může být náročné udržet krok s požadavky na poskytování špičkových služeb, zejména pokud se potýkáte s nedostatečně integrovanými informačními systémy.

Atollon – váš pomocník na cestě k úspěchu

Nadšený zákazník, produktivita vaší firmy a udržitelný růst. Atollon poslouží jako spolehlivý partner, který vám umožní směřovat svou pozornost jinam než rutinním aktivitám. Věnovat se klientům, poskytovat služby na nejvyšší úrovni a nemuset se zabývat zdlouhavými úkoly? S naším řešením to není jen iluze.

Zahoďte informační chaos

Atollon chytře konsoliduje informace o vašich zákaznících a zakázkách, umí kombinovat strukturovaná a nestrukturovaná data – mimo jiné komunikaci, dokumenty a čísla. Díky spolehlivému systému zabezpečíte fungování vaší firmy, i když všichni členové týmu zrovna nebudou k dispozici. Odkryjete také příležitosti k up-sellingu, cross-sellingu, a odhalíte dosud nepoznané souvislosti.

Řešení na míru za cenu krabice

Na základě vašich požadavků vytvoříme dokonale individualizované řešení a transformujeme Vaše vize do reality – čerpáme zkušenosti ze spoluprací s firmami v oboru prodeje a servisu zemědělské a komunální techniky. Zohledníme stávající i budoucí business procesy vaší firmy a naše řešení na ně plynule navážeme. Hladká spolupráce s dalšími systémy, které běžně používáte, je standardem.

Jdete do toho?

První krok k úspěchu vaší firmy je snazší, než si myslíte. Stačí kliknout na tlačítko níže a získat tak bezplatnou konzultaci s námi. Probereme váš současný stav a zjistíme, jak vás dovést k vytouženým cílům. Jakmile jednou nahlédnete, nebudete chtít zpět. Posilte svou pozici na trhu a zkuste Atollon ještě dnes.

Hvězdy v prodeji a servisu zemědělské techniky

Propojení s více než 100 systémy

Automatizace prodeje a marketingu

Poskytneme vašemu týmu výkonné nástroje pro sledování e-mailové i interní komunikace. Kalkulaci budete moci připravit za méně než minutu. Od potenciálního zákazníka, správně podpořeného vašimi marketingovými aktivitami, až po uzavřený obchod.

Dodávání a sledování techniky

Stanete se nenahraditelným partnerem pro své zákazníky - zemědělce, obce, atd. Postaráme se o to, abyste nezapomněli na žádný termín zákazníka, veškerou dokumentaci uložíme na jedno místo a vytvoříme podmínky k další servisní činnosti.

Servisní činnosti a technické kontroly

Budeme předvídat potřeby vašich zákazníků při technických prohlídkách a automatizovat veškeré rutinní činnosti spojené s poskytováním dobře organizovaných služeb. Pomůžeme vám zbavit se papírování a digitalizujeme všechny servisní dokumenty, včetně check-listů.

Success Story

Jak pomáháme řídit obchod a servis ve firmě prodávající zemědělskou a komunální techniku

Atollon sjednotil naše procesy a oddělení obchodu a servisu kolem zákazníka, zakázek a evidence techniky.

Nikol Hejlíčková
Marketing Manager společnosti MALCOM

Umožníme vám soustředit se více na zákazníky

Vytvořili jsme platformu, která konsoliduje informace o zákaznících, zefektivňuje vaši práci a poskytuje vám nástroje potřebné k poskytování nejlepších služeb a automatizaci rutinních úkolů.

Zvýšíte svou produktivitu

Zrychlíme a zpřehledníme přístup k informacím, odstraníme rutinu a získáme čísla o výkonnosti bez větší námahy.

Vaši zákazníci si zaslouží to nejlepší

Pomůžeme vám získat čas na péči o zákazníky a platformu, na které můžete neustále inovovat své podnikání.

Zasloužíte si růst

Vy i vaši kolegové si zasloužíte pracovat pro inovativní společnost, která je obdivována svými zákazníky a motivována být nejlepší.

Pomůžeme vám s transformací k dokonalosti zákaznických služeb.

Jakmile nám dáte zelenou, začneme nejprve s velkým úklidem, zjednodušíme přístup k informacím a poté začneme automatizovat rutinní činnosti. Implementujeme agilně, tj. co nejšetrněji k provozu vaší firmy.

Demo vytvořené vám na míru

1 den po úvodní konzultaci

  • Úvodní konzultace trvá přibližně 30 minut, během kterých vám položíme několik otázek, abychom pochopili vaši současnou situaci (stávající procesy, systémy a problémy, kterým čelíte).
  • Chceme porozumět vašim ambicím, iniciativám v oblasti inovací pro úspěch zákazníků a potřebám vedení v oblasti reportingu.
  • Do 1 pracovního dne připravíme demo na míru vašim potřebám.

Nastavení a integrace

1 až 3 týdny na nasazení

  • Nastavíme celé řešení podle vašich potřeb (funkce, role, pracovní postupy, poštovní schránky...).
  • Nastavíme automatizaci pracovních postupů nebo vlastní pluginy pro workflow, abychom zamezili rutinním činnostem.
  • Nastavíme vaše denní / týdenní / měsíční / čtvrtletní reporty a vytvoříme výstupní dokumenty (upravíme šablony tak, aby odpovídaly vaší firemní identitě, a přidáme všechny požadované dokumenty).
  • Připojíme ATOLLON k vašim stávajícím systémům, jako je ERP, skladové hospodářství, poštovní systémy atd.

Úspěch uživatelů

Od 1 do 3 měsíců

  • V prvním týdnu spustíme pilotní provoz s několika vybranými power uživateli, abychom ověřili nastavení systému.
  • Po ověření nastavení poskytneme všem uživatelům úvodní školení. Po školení nastavíme automatizovaný proces zapracování uživatelů a poskytneme jim potřebné návody, jak na to.
  • Požádáme vás a vaše uživatele o zpětnou vazbu, abychom zjistili, zda splňujeme vaše očekávání. Po uplynutí počátečního období nastavíme pravidelné konzultace, abychom od vás získali zpětnou vazbu, a to nejméně jednou ročně.

Konzultace zdarma

Pokud se chcete dozvědět, jak pomáháme lídrům v oblasti prodeje a servisu zemědělské a komunální techniky, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem o bezplatnou konzultaci